KUZEYMAK

Kuzeymak, vakum tüplü güneş enerjisi sektöründe ilk olma özelliği ile yolculuğuna başlamıştır. Zaman içinde oluşturduğu değerlerine, çalışanlarının da gönüllü katılımı ve desteği ile ulaşmıştır. Firma kültürünün bugünkü sembolü olan özgünlük, başından beri Kuzeymak için büyümenin temel adımı olmuştur.

 

AR-GE çalışmalarına önem veren Kuzeymak, kurulduğu günden bugüne yatırımları ve teknoloji seçimi ile sektörde daima ilklere imza atarak, lider ve yenilikçi özelliğini korumaktadır. Her faaliyetinde, seçici ve kaliteli çalışma prensibini esas almakta ve satış-pazarlama sürecinde müşterisine gösterdiği özeni, satış sonrasında da devam ettirerek kesintisiz hizmet anlayışına verdiği önemi ortaya koymaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, beklentileri dikkate alarak en uygun ürün ve hizmet politikasını belirleyen Kuzeymak, taleplere en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Kuzeymak; çalışanları ve iş partnerleri için güven ortamı yaratmakta ve müşterileri ile olan ilişkilerinde bütünlük felsefesini temel almaktadır. Standart ve mevzuatın olmadığı durumlarda, kendi standartlarını oluşturarak ilk olmayı sürdürmesi, firmayı bugünlere başarıyla taşıyan temel değeridir. Bu değerle var olabilmesinin sebebi ise, prensipleriyle somutlaştırdığı hayalleri ve Kuzeymak’ı hayallerine taşıyan vizyonudur.

  • Geniş bayi ağı
  • Kurumsal iletişim kanalları
  • Bayi destek birimi
  • Müşteri memnuniyeti
ŞİMDİ BİZE ULAŞIN!

SİZLER İÇİN EN İYİSİNİ ÜRETİYORUZ!

KUZEYMAK